Hizmet Kalitemiz

Setair Hizmet Kalitesi

Günümüzde zamana karşı yarışılmaktadır, zamandan tasarruf edebilmek için Setair; deneyimli ekibi ve son teknolojiye sahip filosu ile hizmetinize hazırdır. Sizi, istediğiniz yerden istediğiniz zamanda alalım, istediğiniz yere konforlu, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştıralım...

güvenlik icon
GÜVENLİK

Setair, "maksimum uçuş güvenliği"ni temel prensip olarak belirlemiştir. Bu sebeple Teknik Ekibimiz uçuşlarımızın en güvenli şekilde gerçekleşmesini sağlamaktır. Tüm uçuş araçlarımız yurtiçi ve yurtdışı havacılık otoriteleri olan ICAO, EASA, JAA, FAA, ve SHGM tarafından belirlenen yasal mevzuat ve şartlarına uymaktır.
Deyim icon
DENEYİM

Size sunduğumuz modern ve lüks uçuş hizmetini, en yüksek standartlarda eğitim alan ve tecrübeli uçuş ekibimizle sağlamaktayız. Her uçuşumuz alanının en iyisi olan 2 pilot ile yapılmaktadır.
Hiz icon
HIZ

Eğer zamanınızın değerini biliyorsanız, seyahatlerinizi sizin belirleyeceğiniz zamanda havalimanlarında kuyrukta beklemeden "özel" uçmanın keyfine varın ve zamanınızın değerini verin.
konfor icon
KONFOR

Uçuş esnasında Setair ayrıcalığını ve hizmet kalitesini; deri koltuklarımız, titizlikle seçilmiş ikram servisimiz ve uçuşunuz boyunca hem bilgi hem de eğlence alternatifi olarak kullanabileceğiniz VIDEO/AUDIO sistemimiz ile yaşayabilirsiniz.
Değer icon
DEĞER

Misafirlerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalitemiz ve istikrarımız ile karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Deneyimli pilotlarımızın gerçekleştirdiği güvenli uçuşunuz, kabin ekibimizin güler yüzlü servisi ile daha da keyifli olacaktır.
7- 24 icon
7/24

Setair olarak; sizin ihtiyaçlarınız ve isteklerinize göre uçuşunuzu size özel kılıyoruz. "Özel" uçmanın keyfini çıkartmanız için yapmanız gereken tek şey uçuş öncesinde isteklerinizi bize bildirmeniz. Uçuşlarımız esnasında olduğu kadar yerde uçuş öncesi ve sonrasında sunduğumuz hizmetlerin de misafirlerimizin memnuniyet ve beğenisini sağlamanın çok önemli olduğuna inanıyoruz.